Strona w przebudowie


wtorek, 2 listopada 2010

Nadchodząca wersja 1.4

Pierwsza i najkonkretniejsza nowina to pojawienie się w sieci beta wersji kart do "Władców". Profile nie są jeszcze ostateczne i mogą ulec zmianie, więc polecamy się do nich na wszelki wypadek nie przywiązywać i nie drukować ich w przesadnie dobrej jakości jakkolwiek można już zagrać i dać nam znać, co pasuje a co wymaga jeszcze dopracowania.
Władcy Bestii
Razem z wersją 1.4 ukażą się także dodatkowe jednostki do starszych frakcji (tradycyjnie po jednej), pojawią się pierwsze dodatki Flufowe oraz dorzucimy zapowiadany już konkurs na raport bitewny. Mamy też nadzieje, że zdobyta przez nas nagroda wyda wam się interesująca i warta wzięcia udziału w konkursie.
Projekty nowych jednostek

2 komentarze:

 1. Pomysły na Władców bardzo udane, dobry balans zasięgu kontroli i zapewnianych umiejętności u Władców, same bestie też przyjemne wielce :)

  Przyczepię się do premiowych jednostek - krasnoludom ten tarczownik w moim odczuciu średnio przydatny, gra jest agresywna i taki "tank" raczej niewiele zastosowań znajdzie. Poszedłbym bardziej w stronę propowanego już przeze mnie miotacza ognia (inżynier omawiany na forum też mi średnio podchodzi :P)

  Zdravim
  Gymly

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że władcy się podobają.

  Co do jednostek krasnoludzkich to podobnie jak w przypadku imperialnego pogranicznika... szukamy starszym frakcjom innych taktyk niż te obecnie najpopularniejsze. Słusznie piszesz, że gra obecnie jest bardzo agresywna i właśnie z tego powodu chcemy dać defensywnej z założenia frakcji pewną alternatywę w postaci czy to Tarczownika czy Gladiatora.

  Miotacz Ognia ciągle jest w planach z tym, że obecnie ciągle nie ma decyzji czy pojawi się w tych czy w mrocznych klasnoludach.

  OdpowiedzUsuń