Strona w przebudowie


poniedziałek, 26 listopada 2012

Zapowiedź nowiści i beta jednostek.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej na forum wersja 1.7 jest już w fazie zaawansowanych testów. Co to oznacza ? głównie zamknięcie listy nowych jednostek oraz ich kosztów punktowych. Oczywiście w ramach otwartej bety tradycyjnie udostępniamy jednostki do wglądu. 
Najważniejszą pomocą będzie ocena jednoznaczności umiejętności i aur elfów. Z doświadczenia wiemy, że pozostawienie niektórych kwestii zbyt otwartych potrafi prowadzić do bardzo naciąganych nadinterpretacji, które skutecznie psują przyjemność z rozgrywek.

Dodatkowo ponownie zachęcam do wypowiadania się także w kwestii wojnacyjnych ilustracji.
 
Nawiązanie kontaktu z trzema dobrymi rysowniczkami przynosi już pierwsze efekty, które zdaniem większości ekipy są naprawdę świetne. Trochę więcej informacji na temat nadchodzących artów można znaleźć na forum, gdzie od razu zachęcam do zostawiania komentarzy.

Na koniec jeszcze dwie skrótowe informacje:
- drugą z nowych ilustracji da się już wyszukać na blogu. Trzecią należy odblokować dobijając facebokowemu fanpage Wojnacji 50 'lajków'. Warto!
- w grudniu (najprawdopodobniej 15'stego) planujemy w Płocku większy Wojnacyjny turniej z okazji premiery wersji 1.7. Jeśli będą widoki na przyjezdnych postaramy się załatwić więcej czasu i ciekawsze nagrody. Tak więc gorąco zachęcam do wcześniejszych deklaracji.


Więcej informacji wkrótce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz