Strona w przebudowie


piątek, 31 stycznia 2014

Pokazy i Turnieje

Mimo, że Ned Stark nie mylił się i zima nadeszła, to fanom gier bitewnych nie przeszkadza to w nawet najmniejszym stopniu. Sądząc nawet po zapowiadanej na luty liczbie imprez poświęconych grom "Bez Prądu", pogoda zdaje się sprzyjać tak kostkom jak i miniaturowym polom bitwy.

Pośród licznych imprez tego typu w miesiącu Lutym Wojnacja zawita na trzech.Najpierw będzie to Zimowy Dzień Fantastyki w Nowym Targu przy al. 1000 lecia 37, który odbędzie się 8 lutego. https://www.facebook.com/events/559559497446959/?fref=ts

Natomiast tydzień po nim rusza Warszawska ZjAva czyli Zimowa Jazda Avangardowa, która odbędzie się w XXI Liceum Ogólnokształcącego imienia Hugona Kołłątaja przy ulicy Grójeckiej 9.

http://zjava.pl/program/bitewniaki-turnieje-i-karcianki/ na której w drugim dniu imprezy (czyli 16 lutego) będzie można załapać się tak na pokazy jak i turniej Wojnacji.

Równocześnie czyli 15 lutego odbywają się także Zakopiańskie "Gry bez Prądu". Na nich także nie zabraknie Wojnacyjnych atrakcji z turniejem włącznie. https://www.facebook.com/events/655256077867843/

We wszystkich tych trzech miejscach będzie możliwość zdobycia odświerzonych i poszerzonych o scenariusze podręczników Wojnacyjnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz