Strona w przebudowie


poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Wojnacja na Pyrkonie i poprawione karty

Zgodnie z obietnicą dziś po prowizorycznym odpoczynku dodajemy kilka kolejnych zdjęć z mikro-relacją włącznie.

Pokazy zaczęliśmy rozkładać nieśpiesznie, około 9:00 zakładając, że ruch zacznie się pewnie i tak dopiero koło południa. Okazało się jednak, że nie doceniliśmy siły Pyrkonowej frekwencji, która już w samym budynku noclegowym dawała sugestywny obraz obozu uchodźców po solidnej klęsce żywiołowej.

W każdym razie ruch rozpoczął się natychmiast i mimo trzech osób ekipy dopiero koło 11:00 znaleźliśmy czas na rozstawianie rollupa.


Same pokazy przebiegały sprawnie i pozytywnie, choć nie bez złośliwości losu. Uczestnikowi, który prowadził swoich Władców Bestii do samego i smutnego końca mimo siedmiu rzutów 1/1 pragniemy z tego miejsca życzyć dużo mniej pecha w życiu prywatnym.

Turniej, który rozpoczął się chwilę o 20:00 trwał mniej więcej do północy kiedy to zakończyła się trzecia seria pojedynków.

Zwycięzcą został Michał i jego Władcy bestii mając 7/515 punktów.
Drugie miejsce zajął Igor zebrawszy 6/370 punktów.
Trzeci natomiast był Marcin i jego 6/342 punkty.


Atrakcje Wojnacyjne na Pyrkonie skończyły się gdzieś koło 02:00 w nocy kiedy to nasza ekipa resztkami sił zwlokła się z rzeczami do budynku noclegowego. gdzie legła bez życia.


Na sam koniec dajemy link do kart z drobnymi poimprezowymi poprawkami oraz naprawdę gorąco zachęcamy do komentowania, lajkowania i wspierania promocji Wojnacji 2.0. Obecna całkowicie darmowa i wolna od konieczności logowania forma sprawdzi się tylko wtedy, jeśli dostanie aktywne wsparcie od graczy, dla których jest tworzona.

ZASADY
KARTY
WZORNIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz