Strona w przebudowie


wtorek, 17 stycznia 2017

Wojnacja 2.3

Jak zwykle zeszło się trochę dłużej, niż było to planowane ale udało się. Po długiej i niełatwej pracy wersja 2.3 trafiła do bocznych pasków pobierania.

Poza kilkoma nowymi profilami najnowsza wersja skupia się przede wszystkim na uczynieniu wojnacyjnych frakcji jeszcze ciekawszymi i przede wszystkim bardziej charakterystycznymi.


Kosztem sporej ilości zmian w statystykach części jednostek uzyskaliśmy dużo barwniejszy przekrój przez profile poszczególnych frakcji. Mamy więc nadzieję, że obecnie nasze Krasnoludzkie Rody, są jeszcze bardziej "krasnoludzkie", Bękarty Helheim bardziej martwe a Córki Nemezis bardziej zdeterminowane. Wszystko po to, aby składanie funkcjonalnych rozpisek było jeszcze łatwiejsze a same oddziały jeszcze lepiej wpasowywały się w konwencje i możliwości jakie dla nich przewidzieliśmy.

Jeśli, więc wszystko będzie w porządku i nie przegapiliśmy jakiś złożonych komplikacji międzyjednostkowych - to wreszcie będziemy mogli skupić się nad tym, czym baliśmy się zająć wcześniej:
Solidnej promocji Wojnacji jako pełnego, sprawdzonego i dającego naprawdę wielkie możliwości systemu, który mam nadzieję pomożecie nam promować, z pełnym i niekłamanym poczuciem o jego zarąbistości.


Pełna i długa lista zmian znajduje się na Forum w odpowiednim dziale.

1 komentarz: