Strona w przebudowie


wtorek, 10 kwietnia 2018

a może makietę?

Nie ma co ukrywać, że raz na jakiś czas dostajemy pytania o plany względem produkcji modeli. Z nieugiętą konsekwencją tłumaczymy się wtedy, że nie jesteśmy (i chyba nikt nie jest) w stanie wyprodukować ani najtańszych, ani obiektywnie najładniejszych modeli na rynku. Nie dość więc, że inwestując w jakąkolwiek większą produkcję zmienilibyśmy niejako profil projektu, to jeszcze moglibyśmy zaburzyć postrzeganie naszych frakcji jako "białej księgi" pozwalającej na wolną interpretację w doborze modeli.

Kapliczka


Ostatnio jednak dostaliśmy kilka niezależnych pytań o dedykowane makiety, dopasowane do stosunkowo niewielkiej skali Wojnacji. O ile bowiem wszelkiej maści murki i płotki pasują tutaj jak najbardziej i są dość łatwe do zdobycia to większe tereny, inne niż wiejskie chatki, są już zazwyczaj zbyt duże i toporne aby uprzyjemnić rozgrywkę.

koncept


Tak więc, namawiani i wykpiwani za nadużywanie latryn produkcji Mini Monsters postanowiliśmy zrobić eksperyment i zaprojektować kilka niewielkich, ekonomicznych, a przede wszystkim praktycznych terenów pod Wojnację czy dowolną grę, gdzie kilkucentymetrowa przeszkoda potrafi zrobić różnicę.

projekty detalu
Póki co puszczamy dwa pierwsze projekty i gorąco prosimy o komentarze. Zarówno te dotyczące użyteczności czy akceptowalnych kosztów dwóch pierwszych propozycji, jak i sugestii odnośnie kolejnych projektów. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to pierwsza mała partia będzie dodatkami do nagród na naszym corocznym pyrkonowym turnieju.

Portal

Kapliczka po prostym malowaniu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz