Strona w przebudowie


piątek, 17 maja 2013

Mrocznych ciag dalszy


Po dość optymistycznych wczesnych testach powoli wprowadzamy nowe krasnoludy w publiczną betę. Na początek osiem z szesnastu jednostek jakie przetrwały wstępną selekcję i są na dobrej drodze do pojawienia się w wersji 1.8. Wybór jest dość różnorodny i pomimo braku jednostek dystansowych oraz bohaterów powinien już rzucić nieco światła na tą tajemniczą dotąd frakcję.
Jak nietrudno się domyślić przeglądając ich profile, Mroczne Krasnoludy będą frakcją niezwykle żywotną nawet jak na standardy podyktowane wcześniej przez Krasnoludzkie Rody czy Bękarty Helheim. Swoją wytrzymałość i łatwy dostęp do mocno leczącego wsparcia okupują jednak ograniczoną mobilnością, wysokim kosztem oraz niezbyt zachwycającą siłą przebicia. Co prawda nie zabraknie im silniejszych Elit jednak nawet one posiadać będą dość wyraźnie narzucone specjalizacje, wymuszające ostrożność oraz uważne dobieranie przeciwników.
W przeciwieństwie do pozostałych ras, magowie Mrocznych Krasnoludów nie będą posiadać Medytacji we wcześniejszym tego słowa znaczeniu. Wsparciem w rzucaniu zaklęć będą jednak odpowiednio przeszkoleni sojusznicy, płacący za to co prawda własnym zdrowiem, lecz jednocześnie pozwalający magowi na nieskrępowane dodatkowym kosztem wykorzystywanie swojego magicznego potencjału.
Przypominamy też o ciągłej możliwości wyboru ostatecznego loga frakcji poprzez ankietę znajdująca się na naszym forum.
Zapraszamy też do dzielenia się z nami opiniami i pomysłami dotyczącymi powstającej właśnie frakcji. Oczywiście wszelkie niejasności i potencjalne kombosy także warto wytknąć, dzięki czemu szybko i sprawnie poprawimy co trzeba zanim beta testy rozpoczną się na dobre.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz