Strona w przebudowie


sobota, 18 maja 2013

Wojnacyjny konkurs rozpiskowy


W ramach zachęcenia was do gry i większego zainteresowania nadchodzącą wersją 1.8 proponujemy wszystkim bardzo prosty konkurs.
Zadaniem jest wymyślenie jak najsilniejszej rozpiski na 350punktów i wysłanie jej na adres wojnacja@gmail.com do końca Maja. Spośród nadesłanych rozpisek wybierzemy cztery, posiadające naszym zdaniem największy potencjał, którymi zagramy osobiście, systemem pucharowym (zestawienie rozpisek parami i gra do pierwszej przegranej w trybie półfinału i finału.
Autor zwycięskiej rozpiski otrzyma od nas jedną metalową figurkę Rackhamowskiego Krasnoluda z Mid-Nor - Inkuba - idealną dla każdego kto czeka na Mroczne Krasnoludy a boi się, że nie znajdzie odpowiedniego modelu na Wynaturzonego bądź jedną z dwóch, jeszcze nie opublikowanych jednostek, nad którymi ciągle pracujemy.

Autor rozpiski, która zajmie drugie miejsce otrzyma natomiast pięć plastikowych goblinów z zestawu Goblin Warriors - Produkcji GW

Rozpiski najprościej przysyłać bezpośrednio w treści maila w postaci zbliżonej do:

Jak Kowalski - "Północny Patrol"
Imperium Kiryjskie
- Marcus
- 2xPoborowy (w tym jeden z masywną bronią)
- 2xPoborowy
- 2x Zwiadowca (w tym jeden z masywną bronią)
- Pięść Imperium (z pierścieniem chwały)

Ważne żebyśmy znali nie tylko same jednostki ale także ich podział na karty oraz sposób przypisania ewentualnych przedmiotów. Wszelkie dodatki taktyczne bądź fabularne są mile widziane choć nie będą brane pod uwagę przy wyborze rozpiski. Ewentualna nazwa nadana samej rozpisce ułatwi nam operowanie nią podczas przygotowywania miniraportu z finałowych rozgrywek, lecz także nie jest przymusowa. Żeby dodatkowo nie komplikować, same gry będą przez nas rozegrane w standardowej, bezscenariuszowej potyczce.
Wybrane do rozgrywek rozpiski ogłosimy już pierwszego czerwca, natomiast wyniki potyczek ogłosimy najpóźniej w połowie Czerwca. Ze zwycięzcami skontaktujemy się przez adresy mailowe, z których do nas napiszą.

Dodatkowe Informacje:
- Rozpiski mogą zawierać absolutnie dowolne jednostki dostępne w bieżącej wersji gry.
- Rozpiska musi być "legalna" - czyli nie może przekroczyć 350 punktów kosztu, mieszać ze sobą kilku frakcji itp.

Ewentualne pytania prosimy zadawać w komentarzach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza