Strona w przebudowie


piątek, 1 grudnia 2017

Krasnoludzkie Rody kontra Władcy Bestii - przykładowa rozgrywka

Po wielu prośbach i równie wielu podejściach, wracamy do realizacji filmów z przykładowymi rozgrywkami w jakości HD. Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że wiele dałoby się jeszcze poprawić a świadomość gry przed kamerą nie poprawia skupienia grających - jednak mimo wszystko jesteśmy zadowoleni z efektu. Oczywiście cały czas pozostajemy otwarci na sugestie i porady, którymi moglibyśmy wzbogacić czy poprawić kolejne filmy w cyklu.


Nie przedłużając jednak przejdźmy do tytułowego starcia krasnoludów z barbarzyńcami.Film prócz dialogów zawiera także napisy, zawierające dokładniejsze i bardziej merytoryczne wyjaśnienie tego co akurat dzieje się na stole. Film jest dość długi ale dla zachowania pełnej wiarygodności nie cięliśmy go bardziej niż zrobił to automatyczny podział długich plików w aparacie nagrywającym. Dzięki temu można mieć nie tylko pełen wgląd w mechanikę ale i realny czas rozgrywki, zakładający przynajmniej jednego lekko początkującego gracza. 

Zapraszamy więc do korzystania, udostępniania i przede wszystkim komentowania zawartości pod kątem ewentualnej pracy nad kolejnymi starciami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz