Strona w przebudowie


wtorek, 6 lutego 2018

Wojnacja w łódzkiej Sukcesji

17 i 18 lutego w Łodzi odbędzie się dość nietypowa (nawet jak na swoją niszę) impreza poświęcona grom bitewnym. To co już na pierwszy rzut oka odróżnia Gry Bitewne w Sukcesji, większość mieszkańców miasta dedukuje już z samej nazwy imprezy, pozostałym wystarczy zaś wyjaśnić, że Sukcesja to niż innego jak centrum handlowo-rozrywkowe.


Takie a nie inne umiejscowienie wydarzenia może w pierwszej chwili sugerować nieco bardziej przypadkowego odbiorcę. Osobiście wierzymy jednak, że dobra promocja wydarzenia ściągnie na nie wielu jak najbardziej świadomych i zainteresowanych grami bitewnymi ludzi. W zaistniałej sytuacji i wobec bogatej listy innych tytułów nie mogliśmy przejść obojętnie i szybko zorganizowaliśmy chętnych do poprowadzenia na miejscu dwudniowego wojnacyjnego stoiska.

Wojnacja w Sukcesji zagości zarówno w sobotę jak i niedzielę, standardowo zapraszając zarówno na pogawędkę jak i partyjkę przygotowanymi przez nas rozpiskami. Nie zmienia to oczywiście faktu, że jeszcze chętniej zobaczymy gości z własnymi modelami (przy czym warto wtedy zabrać własne karty, gdyż stoisko może nie dysponować wszystkimi potrzebnymi profilami).

Organizatorem wydarzenia w jest łódzki klub Cztery Smoki

W kwestii zaś samej imprezy to ciężko powiedzieć coś więcej ponad to, co można znaleźć na oficjalnym fanpageu oraz w obszernym wywiadzie na temat imprezy, jaki ukazał się ostatnio na Bitewniakowych Pograniczach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz