Strona w przebudowie


środa, 18 kwietnia 2018

Pyrkon, turniej i prezenty - czyli z Wojnacją w krainie kartofli...

Tym razem witamy was szybką notką o tym, czemu będąc na tegorocznym Pyrkonie nie może was zabraknąć także na tamtejszych wojnacyjnych manewrach w bloku bitewnym.


- Tegoroczny blok bitewny to impreza sama w sobie. 67 punktów programu oraz tematyczna wystawa gwarantują, że jeśli czytasz ten wpis nawet przypadkiem to i tak znajdziesz wśród stoisk coś dla siebie.
- Wojnacja będzie dostępna w bloku zarówno w sobotę jak i niedzielę z pełnoprawnym stoiskiem pokazowo-informacyjnym oraz nową formułą prezentacji i nauki zasad.
- Niedzielny turniej Wojnacji dzięki bogatszej pyrfuntowo-gadżetowej formule gwarantuje nagrody wszystkim swoim uczestnikom.
- Każdy kto przyjdzie zagrać z własnymi modelami i kartami może liczyć na gadżety także poza turniejem.
- Podczas trwania imprezy będziemy prowadzić ankietę i dyskusje odnośnie wprowadzania do Wojnacji kolejnych frakcji.
- Pyrkonowe rozgrywki będą jednocześnie poligonem doświadczalnym dla nowych wzorów wojnacyjnych terenów, o których pisaliśmy ostatnio.

Basia zaprasza

Podsumowując:

W Sobotę od 11 do 22 zapraszamy na granie, naukę zasad oraz okołobitewne pogawędki.

 
W Niedzielę od rana (10:00) zapraszamy na turniej - zarówno tych z własnymi oddziałami jak i bez nich - tradycyjnie przywozimy dwie walizki własnych rozpisek i modeli. (przychodząc z własnymi figurkami dobrze też zabrać odpowiednie karty gdyż możemy nie mieć nadmiarowych kompletów)


Format turnieju to 300 punktówKażdy uczestnik turnieju otrzyma od nas losowy gadżet - od zestawów znaczników, przez maty, papierowe podręczniki do makiet.


Pełen program Pyrkonu można już przeglądać tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz